Wakacje.pl w INTERIA.PL

Opublikowano: 10 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal INTERIA.PL rozszerzył ofertę turystyczną dla swoich użytkowników, uruchamiając nowy serwis rezerwacyjny Wycieczki. Na jego stronach prezentowana jest stale aktualizowana baza ponad 160 tysięcy ofert wypoczynku w kraju i za granicą. Partnerem Serwisu Wycieczki INTERIA.PL jest największy w Polsce portal turystyczny Wakacje.pl.

Serwis wycieczki.interia.pl zawiera propozycje skierowane zarówno do indywidualnych użytkowników, jak i do firm. Dostępne oferty mieszczą się w przedziale cenowym od 500 zł do 15 tys. zł, obejmują pobyt zarówno w luksusowych hotelach, jak i w domkach kempingowych czy kwaterach agroturystycznych. Na wachlarz imprez dostępnych w serwisie składają się m.in. pobyty rekreacyjne, wycieczki objazdowe, samolotowe, autokarowe, trackingowe, rejsy i imprezy specjalne (np. wyjazdy motywacyjne dla firm).

Serwis powstaje przy współpracy z firmą Wakacje.pl – Współpraca z INTERIA.PL jest dla nas bardzo dużym wyzwaniem i ważnym doświadczeniem partnerskim. Dzięki wspólnemu projektowi mamy szansę dotrzeć z naszą ofertą handlową do co raz większej grupy Internautów – informuje Michał Kaczorowski, Prezes Zarządu Wakacje.pl. – Liczymy na wspólny sukces całego przedsięwzięcia.

http://wycieczki.interia.pl

Sylwester KozakWakacje.pl w INTERIA.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.