Wakacyjny konkurs w INTERIA.PL

W serwisie Wycieczki portalu INTERIA.PL (http://wycieczki.interia.pl/) ruszył wakacyjny konkurs ‘Kierunek: Wakacje!’. Na jego uczestników czekają nagrody, mogące uatrakcyjnić letni wypoczynek.

Aby wziąć udział w konkursie, należy za pomocą wyszukiwarki ofert w serwisie odnaleźć tzw. wakacyjny ‘kierunek tygodnia’. Po prawidłowym wpisaniu szczegółowych kryteriów wyszukiwania, określonych na stronie konkursowej, uczestnikowi pozostaje jedynie wypełnienie formularza konkursowego i odpowiedź na jedno proste pytanie. To wystarczy, by zyskać szansę na wygranie wakacyjnych nagród.

– Niedawno poszerzyliśmy naszą ofertę turystyczną, uruchamiając nowy serwis rezerwacyjny Wycieczki, ze stale aktualizowaną bazą ponad 160 tysięcy ofert wypoczynku w kraju i za granicą. Konkurs ‘Kierunek: Wakacje!’ to kolejny krok w stronę uprzyjemnienia naszym użytkownikom urlopu – wyjaśnia Paweł Wojciechowski, menedżer promocji serwisów e-commerce w INTERIA.PL, zapowiadając jednocześnie dalsze atrakcje.

Konkurs ‘Kierunek: Wakacje!’ składa się z 4 edycji, trwających od poniedziałku do niedzieli. Po każdej z nich zostanie wręczonych 5 nagród, a na zakończenie akcji – 1 sierpnia 2005 r. będzie przyznana nagroda główna.

Nagrodą główną w konkursie jest aparat cyfrowy Nikon Coolpix S1 5.0 Mpix. Ponadto do wygrania są radioodbiorniki plażowe, dmuchane baseny, leżaki oraz piłki. Nagrody w każdej edycji otrzymają te osoby, których odpowiedź na pytanie opisowe zostanie uznana przez komisję konkursową za najciekawszą.

http://konkurs.wycieczki.interia.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry