Walentynkowy konkurs SMSowy zakończony

Opublikowano: 5 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Trwający półtora miesiąca, konkurs ’Era Zakochanych' został dziś zakończony ceremonią wręczenia nagród przed salonem sieci Era, na ulicy Puławskiej 15 w Warszawie.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie odgadywać słowa na podstawie ich pierwszych i ostatnich liter. Zabawa cieszyła się ogromną popularnością – wzięło w niej udział kilkaset tysięcy osób. W trakcie trwania konkursu rozdano blisko tysiąc nagród rzeczowych, m.in. telefonów komórkowych, zestawów kina domowego, aparatów cyfrowych i radiomagnetofonów. Każdy z uczestników konkursu otrzymał nagrodę 'gwarantowaną' do ściągnięcia na telefon komórkowy (do wyboru spośród dzwonków i tapet dostępnych na Era Omnix, bądź subskrypcji codziennego horoskopu).

Zwycięzca, który zgromadził największą ilość punktów, otrzymał kluczyki do nowego Citroena C4. Nagrodę wręczył Dyrektor Departamentu Mobilnych Usług dla Rynku Prywatnego, Krzysztof Dzięcioł. 'Zadowolenie naszych Klientów z szerokiej oferty usług sieci Era i ich najwyższej jakości jest dla nas niezwykle ważne. Wspaniale jest widzieć radość i uśmiechy na twarzach zwycięzców konkursu.' – mówił Krzysztof Dzięcioł.

Realizatorem 'Ery Zakochanych' była Agencja Marketingu Mobilnego EL2, odpowiedzialna za opracowanie strategii, mechaniki i kreacji konkursu, obsługę komunikacji SMS i WAP, działania związane z logistyką nagród oraz obsługę infolinii.

http://www.el2.pl

Sylwester KozakWalentynkowy konkurs SMSowy zakończony

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.