Warszawa.Gazeta.pl w nowej odsłonie

Portal Gazeta.pl rozwija serwis lokalny Warszawa.Gazeta.pl. Strona otrzymała nową szatę graficzną i dodatkowe funkcjonalności.

Nowy layout eksponuje informacyjny charakter serwisu Strona ma większą dynamikę i jest na niej więcej materiałów o charakterze newsowym.

Nad treściami w serwisie czuwa dedykowany zespół redakcyjny, który od początku października pracuje nad rozwojem Warszawa.Gazeta.pl. Aktualność informacji zamieszczanych w dziale „Wiadomości” zapewnia bliska współpraca serwisu z „Gazetą Stołeczną” oraz z mediami lokalnymi i służbami miejskimi, a w przyszłości – także z warszawską redakcją radia TOK FM. Ważnym elementem serwisu będzie również dziennikarstwo obywatelskie.

– Chcemy, żeby Warszawa.Gazeta.pl stała się serwisem, na który zagląda każdy mieszkaniec miasta i znajduje tam to, czego potrzebuje – mówi Tomasz Brzeszczak, szef serwisów lokalnych Gazeta.pl. – Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, stawiając – obok newsów – na takie działy, jak „Inwestycje”, „Komunikacja” czy „Kronika kryminalna” – dodaje.

W serwisie Warszawa.Gazeta.pl, oprócz informacji o charakterze newsowym, użytkownicy znajdą relacje na żywo z ważnych wydarzeń – np. z otwarcia kolejnych stacji warszawskiego metra. Treści na stronie są wzbogacone przez mapy ułatwiające znalezienie informacji m.in. o remontach dróg i zmianach tras komunikacji miejskiej, a także materiały wideo, m.in. z najważniejszych wydarzeń w stolicy, z wypowiedziami ważnych dla życia miasta osób i jego mieszkańców.

Portal Gazeta.pl posiada obecnie dwadzieścia trzy serwisy lokalne w największych miastach Polski, serwisy zagraniczne dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii (Londyn.Gazeta.pl) i w Irlandii (Dublin.Gazeta.pl), a także serwisy społecznościowe Wrocek.pl i Londek.pl. W tym roku Gazeta.pl uruchomiła także cztery serwisy sublokalne: MojUrsynow.pl, CzasSwiecia.pl, CzasBrodnicy.pl i GazetaElblag.pl.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry