Wawa.pl najlepszą domeną tygodnia [ciekawe domeny]

W kolejnym zestawieniu ciekawych domen przeglądamy popularne giełdy w poszukiwaniu domen z kategorii premium. Jakość w tej kategorii z pewności dominuje, jednak co z cenami?

Wbrew naszym oczekiwaniom niestety nie znajdziemy wielu ofert z ceną – nieco nas to dziwi, ponieważ zdecydowanie łatwiej sprzedać ciekawą domenę podając swoje oczekiwania. Wiele ofert też jest wystawionych z ceną około miliona złotych – ich ocenę pozostawiamy już Wam.

Bardzo ciekawą domeną jest startup.pl wystawiona na giełdzie z ceną przekraczającą 200 tys. zł. Co ciekawe, domena ta została sprzedana cztery lata temu podczas spotkania domeniarzy MeetDomainers w Sopocie za cenę 40 tys. zł, w komplecie była również domena start-up.pl, która dziś jest dostępna za cenę ponad 80 tys. zł. Czy według Was to była dobra inwestycja?

Jeśli przymierzacie się do uruchomienia serwisu miejskiego to z pewnością warto rozważyć kupno domeny wawa.pl, w cenie 60 tys. zł. I to właśnie ta nazwa w naszej ocenie jest obecnie najciekszą propozycją tygodnia biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Na tle ofert z ceną wyróżniają się również szczepionka.pl (43 tys. zł) czy baterie.pl (149 tys. zł). Świetną nazwą jest również rolety.pl, cena 299 tys. zł jednak może dla wielu być zdecydowanie za wysoka. W kategorii zdrowotnej znaleźliśmy domenę dietetyk.pl, wystawioną w cenie 119 tys. zł, co jest chyba całkiem rozsądnym oczekiwaniem sprzedawcy.

Kategoria premium wydaje się mieć jedną wadę – wielu sprzedawców nie chce podać ceny za swoją domenę, licząc że cena zaoferowana przez kupującego będzie większa niż oczekiwania sprzedającego. Zachowanie takie jest obarczone sporym ryzykiem – może warto jednak podać cenę?

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry