Wczasy w ofercie eSKY.pl na 6-lecie serwisu

Jeden z popularniejszych w polskim Internecie serwisów turystycznych obchodzi swoje 6. urodziny i z tej okazji postanowił udostępnić swoim klientom oferty biur podróży. eSKY.pl podpisał umowy o współpracy ze 113 biurami podróży i tym samym włączył do swojej oferty wycieczki. 

Przez ostatnie 6 lat ciężko pracowaliśmy na sukces eSKY.pl. Wprowadzenie do naszej oferty wczasów to jednak nie koniec naszych planów rozwoju. Tylko dzięki konsekwentnemu poszerzaniu oferty oraz atrakcyjnym cenom stale zyskiwaliśmy nowych klientów i osiągnęliśmy pozycje jednego z największych serwisów turystycznych w Polsce – powiedział Łukasz Habaj, wiceprezes zarządu eSKY.pl. – Już niebawem chcemy dysponować najbardziej kompleksową ofertą w Polsce. Na swoją premierę czekają kolejne produkty: wycieczki objazdowe oraz indywidualne wyjazdy czarterowe.

Podjęcie współpracy z ponad setką biur podróży wieńczy jeden z najważniejszych etapów procesu przekształcenia eSKY.pl w pełnoprawny serwis turystyczny, zapewniający klientom pełną obsługę wyjazdów. Wcześniej serwis wzbogacił ofertę rezerwacji biletów lotniczych o możliwość rezerwacji miejsc hotelowych oraz wykupienia ubezpieczeń podróżnych oraz od rezygnacji z zakupu biletu lotniczego.

Wśród 113 biur podróży, które podpisały z eSKY.pl umowę o współpracy znajdują się m.in. tacy touroperatorzy jak: Neckermann, TUI, Scan Holiday, Orbis, Alfa Star, Traida, Ecco Holiday, Ecco Travel, Sky Club, Exim Tours, GTI, Wezyr oraz Grecos.

eSKY.pl utrzymuje się w ścisłej czołówce serwisów turystycznych i według badań Megapanel PBI/Gemius (kwiecień 2010) znajduje się w pierwszej 10 serwisów turystycznych w Polsce. Firma z powodzeniem wdraża również plan ekspansji na rynkach zagraniczną – eSKY.bg w Bułgarii oraz eSKY.ro w Rumunii w krótkim czasie stały się czołowymi portalami z ofertą turystyczną w swoich krajach. eSKY.pl uzyskał w zeszłym roku przychody na poziomie 127 mln złotych przy zysku brutto 1,7 mln złotych.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry