webphone.pl – telefonia internetowa bez tajemnic

Ruszyła strona internetowa webhone.pl, serwis o telefonii internetowej.
„Po skyper.pl, niezależnym serwisie dla użytkowników Skype, strona webphone.pl to kolejny nasz serwis o telefonii internetowej, tym razem już nie tylko o jednym rozwiązaniu, lecz wielu konkurencyjnych. Jedyne co potrzeba do telefonii internetowej to najczęściej tylko dostęp do Internetu. Nie trzeba podpisywać umów, płacić abonamentu oraz wysokich cen za połączenia. Rozmowy są darmowe między użytkownikami danego operatora telefonii internetowej lub tańsze niż u tradycyjnych operatorów telekomunikacyjnych, gdy wykonywane są na tradycyjne telefony stacjonarne lub komórkowe.” – powiedział Marcin Kryska, twórca serwisu.

Obok nowości strona webphone.pl przedstawia także najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej, zarówno polskich jak i zagranicznych. Stale rozbudowywana sekcja ze sprzętem przedstawia urządzanie przydatne do telefonii internetowej. Słownik pojęć związanych z telefonią internetową wyjaśnia znaczenie głównych haseł i skrótów występujących w temacie telefonii przez sieć.

Dla wygody użytkowników strony przygotowany został bezpłatny elektroniczny biuletyn (newsletter) z najnowszymi informacjami i poradami oraz kanał RSS z nagłówkami wiadomości o telefonii internetowej. Internauci będą informowani o nowych rozwiązaniach, wersjach programów, sprzęcie umożliwiającym lub ułatwiającym korzystanie z telefonii przez sieć oraz o promocjach, pozwalających jeszcze taniej prowadzić rozmowy telefoniczne.

www.webphone.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top