Wideo rozmowy dla użytkowników Androida

Firma Google udostępni wraz z aktualizacją Google Talk dla systemu Android  funkcję czatu wideo. Jako pierwsi z takiej możliwości korzystać będą mogli posiadacze telefonu Nexus S.

Zaktualizowana wersja komunikatora Google Talk to przede wszystkim głosowy i wideo czat dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Pierwszym, który otrzyma taką możliwość (w najbliższych tygodniach) będzie Nexus S.

Wideo rozmowy dla użytkowników Androida 1

Google Talk umożliwiać będzie prowadzenie rozmów wideo z użytkownikami tabletów i telefonów działających w systemie Android oraz osobami korzystającymi z poczty Gmail. Komunikacja odbywać będzie się mogła w sieciach 3G, 4G (jeśli dany operator nie zgłosi sprzeciwu) oraz Wi-Fi. Do rozmów dołączać będzie można także komunikaty tekstowe.

Odświeżone Google Talk pojawi się wraz z aktualizacją Androida do wersji 2.3.4.

Warto dodać, że rok temu podobną możliwość zaoferowała swoim użytkownikom firma Apple, która wprowadziła funkcję Face Time.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry