Wideoczat z prof. Leszkiem Balcerowiczem

W czwartek, 6 kwietnia 2006, w Studio INTERIA.PL odbędzie się spotkanie z profesorem Leszkiem Balcerowiczem, prezesem Narodowego Banku Polskiego. Rozmowa rozpocznie się o godzinie 14.00.

Jej zapowiedź można znaleźć w serwisie CZATeria, pod adresem http://czateria.interia.pl/gosc?cid=1595. Internauci będą mogli zadawać pytania podczas czata moderowanego, którego przebieg będzie transmitowany na żywo – w formie wideorelacji, przeprowadzonej w technologii streamingowej. Dzięki takiej formie przekazu, internauci uczestniczący w rozmowie mogą na bieżąco śledzić reakcje i odpowiedzi gościa Studia INTERIA.PL.

Czy profesor Balcerowicz odejdzie z życia publicznego, gdy w związku z upływającą kadencją, przestanie pełnić funkcję prezesa NBP? Jak ostatnie polityczne zawirowania wokół jego osoby wpłynęły na polski rynek finansowy i na postrzeganie Polski w świecie? Jak skomentuje porozumienie między Ministerstwem Skarbu Państwa i włoskim UniCredito w sprawie BPH i Pekao SA? Spotkanie w Studio INTERIA.PL będzie okazją do poznania odpowiedzi na te i inne pytania internautów.

Leszek Balcerowicz jest jedną z najbardziej znanych osobistości życia publicznego w Polsce. Opinii publicznej dał się poznać jesienią 1989 roku, kiedy premier Tadeusz Mazowiecki zaproponował mu funkcję wicepremiera do spraw gospodarczych i tekę ministra finansów. Należy do najwybitniejszych na świecie specjalistów od transformacji ustrojowej. Jest członkiem prestiżowej Grupy Autorytetów Instytutu Finansów Międzynarodowych w Zurychu.

Kolejne wydania Studia INTERIA.PL pojawiają się regularnie co czwartek i są zapowiadane specjalnymi bloczkami na stronie głównej portalu. Wśród zaproszonych dotąd gości byli politycy: Kazimierz Marcinkiewicz, Mariusz Kamiński, Zbigniew Wassermann, Jerzy Miller, Zbigniew Religa i Jan Rokita; aktorki – Laura Dern i Grażyna Wolszczak oraz sportowcy – Leszek Kuzaj i Mariusz Czerkawski. Gościem ostatniego wydania Studia INTERIA.PL była Kayah i jej menedżer Tomik Grewiński.

Według badania Megapanel PBI/Gemius CZATeria INTERIA.PL jest najpopularniejszym w Polsce czatem. W styczniu 2006 r. odwiedziło go 1,04 mln osób, z których każda spędziła przeciętnie na rozmowie 4 godziny i 18 minut.

http://www.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top