Więcej dla MSP w Interii

Opublikowano: 20 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W obrębie Strefa.pl – internetowej platformy usługowej przeznaczonej przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw – INTERIA.PL uruchomiła kolejny serwis i zainaugurowała program partnerski.

Serwis Tłumaczenia powstał dzięki współpracy z firmą {translatornia}, jedną z największych agencji tłumaczeń w Polsce. Za pośrednictwem witryny można przetłumaczyć tekst z dowolnego języka na świecie na każdy inny. Serwis umożliwia otrzymanie wyceny tłumaczenia, informacji na temat terminu realizacji, złożenie zamówienia, dokonanie płatności i odbiór tłumaczenia.

Portal uruchomił też program partnerski pod nazwą 5/15, powiązany z istniejącym w Strefa.pl pakietem zaawansowanych usług
hostingowo-pocztowych „eFirma”. Do udziału w programie INTERIA.PL zaprasza inne firmy oraz osoby fizyczne prowadzące zarejestrowaną działalność gospodarczą. Decydujący się na udział w programie otrzymują wynagrodzenie prowizyjne prowizję od wartości wszystkich usług zamówionych przez pozyskanych przez siebie klientów. Program partnerski niesie też korzyści bezpośrednio dla klientów, którzy wykupią usługi INTERIA.PL dzięki uczestnikom programu. Za każdym razem wartość ich zamówienia objęta jest rabatem w wysokości 5%.

http://www.strefa.pl

Sylwester KozakWięcej dla MSP w Interii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.