Więcej mocy w home.pl

Opublikowano: 12 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

home.pl zwiększa parametry i obniża ceny serwerów dedykowanych. W specjalnej promocji „Więcej mocy 2” firma zredukowała także opłaty związane z instalacją usług.

Więcej mocy w home.pl 1Serwery wirtualne to rozwiązanie dobre, gdy przychodzi utrzymywać strony serwisu firmowego lub niewielkiego bloga. Już duży sklep internetowy, czy popularny serwis Web 2.0 mogą wymagać hostingu o znacznie większych możliwościach. W ramach nowej promocji „Więcej mocy 2”, serwery dedykowane Basic Server, Medium Server i Advanced Server oferowane są w niższych cenach, a za instalację usługi Klienci zapłacą symboliczną złotówkę. Dodatkowo, każdy w prezencie otrzyma pakiet ruchu internetowego o pojemności odpowiednio 500 GB, 750 GB oraz 1000 GB. To nowe możliwości dla rozwoju małego i średniego biznesu w Polsce, który potrzebuje coraz wydajniejszych rozwiązań IT.

Na zakupionym serwerze, niezależnie od wersji, można również uruchomić usługi wspomagające – m.in. instalację Windows Servera i SQL Servera, dodatkowe adresy IP czy pakiety ruchu sieciowego.

Wszystkie serwery dedykowane oferowane przez home.pl zostały wyposażone w procesory AMD Opteron taktowane zegarem o prędkości 2 GHz (Basic Server) oraz 2,4 GHz (Medium Server i Advanced Server). Dodatkowo, najbardziej rozbudowana wersja serwera jest obsługiwana przez dwa CPU. Usługa Basic Server ma do dyspozycji 1 GB pamięci RAM DDR2 oraz dwa dyski (SATA lub SCSI/SAS do wyboru) o pojemności 160 GB każdy. Parametry usługi Medium Server to odpowiednio 2 GB pamięci RAM DDR2 i dwa dyski o pojemności 300 GB każdy, a w ramach Advanced Server otrzymamy 4 GB pamięci DDR2 i aż cztery dyski o pojemności 300 GB.

Promocja Więcej mocy trwa od 27 lipca 2009 r. do odwołania. Z promocji mogą skorzystać także dotychczasowi klienci home.pl, wystarczy jedynie, że zgłoszą taką chęć, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Więcej informacji można znaleźć w tym miejscu.

Robert ZarychtaWięcej mocy w home.pl

Podziel się!

O autorze

robert