Więcej produktów IP w Genesys

Genesys Telecommunications Laboratories, Inc., spółka należąca do firmy Alcatel, ogłosiła, że poszerza gamę produktów IP (Internet Protocol), wprowadzając Enterprise IP Contact Center (IPCC) i Network IP Contact Center zapewniając jednocześnie wsparcie dla głównych rodzajów central IP.

Produkty contact centers z portfolio IP Genesysa zapewniają złożoną funkcjonalność wcześniej dostępną jedynie w tradycyjnych środowiskach telefonicznych. Nowe rozwiązanie umożliwia firmom sprawne przejście od tradycyjnych systemów opartych na obwodach do telefonii IP lub środowiska hybrydowego (połączenie funkcjonalności IP z klasyczną telefonią).

Zestaw aplikacji Genesys dla contact centers przeznaczonych do wykorzystania dla sieci IP przedstawia najszerszą na rynku ofertę adresowaną do każdego segmentu indywidualnie:

ˇ Network IPCC – zaprojektowany dla firm telekomunikacyjnych i usługowych, które zainteresowane są dzierżawą contact center; rozszerza korzyści wynikające z innowacji Genesys na podmioty oferujące zarządzanie i hostowanie usług związanych z contact centers.
ˇ Enterprise IPCC – obsługuje duże contact centers; umożliwia firmom zaawansowane zarządzanie interakcjami oraz przekierowywanie połączeń w środowisku contact center
ˇ Express IPCC – oferuje te same korzyści co Enterprise IPCC, ale jest przeznaczony dla małych i średnich contact centers z liczbą stanowisk agentów mniejszą niż 75, zapewniając uproszczoną instalację i minimalizując wymagania sprzętowe.

„Wierzymy, że w Polsce jest miejsce dla rozwiązań opartych na IP, które pomagają wszystkim sektorom przemysłu redukować koszty” powiedział Mariusz Cyganek, Country Manager firmy Genesys. Zdaniem Mariusza Cyganka technologia ta dostępna jest nie tylko dla przedsiębiorstw, które dopiero teraz wchodzą na rynek call centers. „Na przykład bank, który już zainwestował dużo środków w call center oparte na telefonii, które znajduje się w Warszawie, może zechcieć zwiększyć jego zasięg na wszystkie swoje oddziały w całej Polsce przy użyciu technologii IP. Efektem końcowym jest jedno wirtualne zintegrowane call center, obsługujące różne kanały interakcji, dzięki któremu możliwe jest korzystanie z tych samym informacji i optymalne zarządzanie pracą”.

Genesys ogłosił również, że przygotował wsparcie dla Cisco CallManager (IP PBX). Genesys T-Server 6.5 został certyfikowany zgodnie z wymaganiami nałożonymi przez Cisco System dotyczącymi współgrania oraz kompatybilności software’u z wersją 3.1 Cisco CallManager.

„Bez wątpienia IP jest technologią, która z powodzeniem znajdzie zastosowanie w contact centers. Nasi klienci badają nowe platformy mając nadzieję na przyszłe inwestycje” powiedział Paul Segre, główny specjalista do spraw technologii Genesys. „Genesys będzie kontynuował oferowanie rozwiązań opartych na otwartym oprogramowaniu zarówno dla tradycyjnego środowiska, jak i środowiska IP – wybór pozostawiamy naszym klientom. Wdrażając strategię opartą na otwartej platformie firmy są w stanie utrzymać zaczęte już inwestycje, jednocześnie sprawnie przechodząc na środowisko IP. Dodatkowo, zakres dostępnej w środowisku IP funkcjonalności Genesys jest sam w sobie wystarczającym argumentem, aby zdecydować się na IP contact center.

http://www.genesyslab.co.uk

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top