Więcej sportu na żywo w Interii

Serwis Sport portalu INTERIA.PL został zmodernizowany i odświeżony graficznie. W serwisie pojawia się dużo więcej aktualności, rozszerzeniu uległy przede wszystkim podserwis Piłka nożna oraz sekcja relacji na żywo. INTERIA.PL jako jedyny z polskich portali internetowych prowadzi obecnie tak obszerne relacje online z najważniejszych wydarzeń piłkarskich, hokejowych, koszykarskich, tenisowych, itp.

– Oprócz emocji, nieodłącznie związanych ze sportową rywalizacją, w sporcie najważniejsze są wyniki, zarówno dla zawodników jak i dla kibiców – mówi o nowym projekcie serwisu Andrzej Łukaszewicz, szef serwisu sportowego INTERIA.PL. – Taka też idea przyświecała nam przy modernizacji Serwisu Sport.

Wprowadzone zmiany widoczne są już na głównej stronie Sportu. W związku ze znacznym powiększeniem się ilości treści serwisu zmieniona została nawigacja. Na stronie pojawia się zdecydowanie więcej obszerniej prezentowanych i opatrzonych zdjęciami wiadomości. Zupełną nowością są specjalne sekcje zapowiedzi internetowych relacji na żywo oraz transmisji wydarzeń sportowych w poszczególnych stacjach telewizyjnych.

Serwis Piłka nożna, dzięki sieci korespondentów rozsianych po całym kraju, przeprowadza relacje na żywo i udostępnia wyniki z meczów nie tylko polskiej ekstraklasy, ale również drugiej ligi. W serwisie dostępne są ponadto aktualne informacje i wyniki dotyczące rozgrywek w ligach piłkarskich kilkunastu krajów świata, w tym wszystkich najważniejszych europejskich. Oprócz wyników i strzelców bramek użytkownik otrzymuje kompletne tabele ligowe, terminarz spotkań oraz klasyfikacje strzelców.

Zmodernizowany serwis Sport promowany będzie kampanią radiową na antenie RMF FM oraz działaniami autopromocyjnymi w portalu INTERIA.PL. Kampania, której myślą przewodnią jest “najwięcej relacji sportowych na żywo w polskim Internecie” potrwa ponad 2 tygodnie.

http://sport.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry