Więcej sportu na żywo w Interii

Opublikowano: 28 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis Sport portalu INTERIA.PL został zmodernizowany i odświeżony graficznie. W serwisie pojawia się dużo więcej aktualności, rozszerzeniu uległy przede wszystkim podserwis Piłka nożna oraz sekcja relacji na żywo. INTERIA.PL jako jedyny z polskich portali internetowych prowadzi obecnie tak obszerne relacje online z najważniejszych wydarzeń piłkarskich, hokejowych, koszykarskich, tenisowych, itp.

– Oprócz emocji, nieodłącznie związanych ze sportową rywalizacją, w sporcie najważniejsze są wyniki, zarówno dla zawodników jak i dla kibiców – mówi o nowym projekcie serwisu Andrzej Łukaszewicz, szef serwisu sportowego INTERIA.PL. – Taka też idea przyświecała nam przy modernizacji Serwisu Sport.

Wprowadzone zmiany widoczne są już na głównej stronie Sportu. W związku ze znacznym powiększeniem się ilości treści serwisu zmieniona została nawigacja. Na stronie pojawia się zdecydowanie więcej obszerniej prezentowanych i opatrzonych zdjęciami wiadomości. Zupełną nowością są specjalne sekcje zapowiedzi internetowych relacji na żywo oraz transmisji wydarzeń sportowych w poszczególnych stacjach telewizyjnych.

Serwis Piłka nożna, dzięki sieci korespondentów rozsianych po całym kraju, przeprowadza relacje na żywo i udostępnia wyniki z meczów nie tylko polskiej ekstraklasy, ale również drugiej ligi. W serwisie dostępne są ponadto aktualne informacje i wyniki dotyczące rozgrywek w ligach piłkarskich kilkunastu krajów świata, w tym wszystkich najważniejszych europejskich. Oprócz wyników i strzelców bramek użytkownik otrzymuje kompletne tabele ligowe, terminarz spotkań oraz klasyfikacje strzelców.

Zmodernizowany serwis Sport promowany będzie kampanią radiową na antenie RMF FM oraz działaniami autopromocyjnymi w portalu INTERIA.PL. Kampania, której myślą przewodnią jest „najwięcej relacji sportowych na żywo w polskim Internecie” potrwa ponad 2 tygodnie.

http://sport.interia.pl

Sylwester KozakWięcej sportu na żywo w Interii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.