Większe konta również w home.pl

Opublikowano: 12 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

home.pl, dostawca usług internetowych, zwiększa do 200MB pojemność kont poczty elektronicznej zachowując dotychczasowe ceny usług.

Od 8 lipca zarówno nowi jak i dotychczasowi Klienci kont „Personal email” w home.pl mają do dyspozycji skrzynki pocztowe o pojemności 200MB. Powiększenie konta o dodatkowe 100MB stwarza nowe możliwości wykorzystania go w biznesie jak i do celów prywatnych – staje się idealnym narzędziem do przesyłania multimediów (np. prezentacji, zdjęć, animacji, muzyki). „Personal email” nie posiada limitu jednorazowej przesyłki co w praktyce umożliwia odbieranie i wysyłanie wiadomości nawet o wielkości 200MB.

– Powiększanie pojemności kont pocztowych to naturalny wymóg rozwoju usług komercyjnych. Upowszechnianie się szerokopasmowego dostępu do Internetu sprawia, że e-mail służy dziś nie tylko do wymiany informacji ale coraz częściej przesyłania plików multimedialnych. Wprowadzenie nowej pojemności to odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie rynku i światowe trendy – mówi Krystian Stypuła, dyrektor Biura Obsługi Klienta home.pl.

„”Personal email” to obecnie najpopularniejsze w Polsce konto poczty elektronicznej świadczone w modelu komercyjnym. home.pl posiada największe na rynku doświadczenie w zakresie dostarczania usług hostingowych dla małych i średnich firm oraz Klientów indywidualnych. Spółka obsługuje obecnie ponad 110 tys. kont e-mail i 10 tys. serwerów wirtualnych.

http://www.home.pl/email

Sylwester KozakWiększe konta również w home.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.