Większe konta również w home.pl

home.pl, dostawca usług internetowych, zwiększa do 200MB pojemność kont poczty elektronicznej zachowując dotychczasowe ceny usług.

Od 8 lipca zarówno nowi jak i dotychczasowi Klienci kont “Personal email” w home.pl mają do dyspozycji skrzynki pocztowe o pojemności 200MB. Powiększenie konta o dodatkowe 100MB stwarza nowe możliwości wykorzystania go w biznesie jak i do celów prywatnych – staje się idealnym narzędziem do przesyłania multimediów (np. prezentacji, zdjęć, animacji, muzyki). “Personal email” nie posiada limitu jednorazowej przesyłki co w praktyce umożliwia odbieranie i wysyłanie wiadomości nawet o wielkości 200MB.

– Powiększanie pojemności kont pocztowych to naturalny wymóg rozwoju usług komercyjnych. Upowszechnianie się szerokopasmowego dostępu do Internetu sprawia, że e-mail służy dziś nie tylko do wymiany informacji ale coraz częściej przesyłania plików multimedialnych. Wprowadzenie nowej pojemności to odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie rynku i światowe trendy – mówi Krystian Stypuła, dyrektor Biura Obsługi Klienta home.pl.

“”Personal email” to obecnie najpopularniejsze w Polsce konto poczty elektronicznej świadczone w modelu komercyjnym. home.pl posiada największe na rynku doświadczenie w zakresie dostarczania usług hostingowych dla małych i średnich firm oraz Klientów indywidualnych. Spółka obsługuje obecnie ponad 110 tys. kont e-mail i 10 tys. serwerów wirtualnych.

http://www.home.pl/email

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry