Większe konta w STREFA.PL

Na piątą rocznicę uruchomienia portalu, INTERIA.PL przygotowała ‘urodzinowy’ prezent dla wszystkich obecnych i przyszłych klientów platformy hostingowej STREFA.PL. Znaczącemu zwiększeniu uległy parametry wszystkich znajdujących się w ofercie pakietów.

– Pewnego rodzaju żartem, choć absolutnie prawdziwym, jest przewijanie się cyfry 5 w nowych, bardzo atrakcyjnych parametrach kont hostingowych – skomentował nową ofertę Marcin Borek, Dyrektor Sprzedaży Technologii i Systemów portalu. – Przebijamy tym samym z przekąsem ostatnie posunięcia konkurentów.

Portal INTERIA.PL podniósł nie tylko pojemność pakietów hostingowych. Do niespotykanych na rynku wartości zwiększony został najważniejszy parametr, jakim jest wielkość transferu z konta dostępna w ramach abonamentu. Z 200 do 500 MB podniosła się pojemność konta Srebrnego, dziesięciokrotnie – do 5 000 MB – wzrosła przestrzeń dyskowa dostępna w pakiecie Złotym a piętnastokrotnie (do 15 000 MB) w pakiecie Platynowym.

Do 50 GB transferu miesięcznego zwiększony został limit ruchu wychodzącego z konta Platynowego. Dla pakietów Złotego i Srebrnego limity te wynoszą obecnie odpowiednio: 15 GB i 5 GB.

Na niezmienionym poziomie pozostały ceny poszczególnych pakietów.

http://www.strefa.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry