Większy transfer w nazwa.pl

Opublikowano: 21 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

NetArt – dostawca usług internetowych dwukrotnie zwiększył dostępny transfer serwerów hostingowych oferowanych w serwisie nazwa.pl. Obecnie najmniejsza z oferowanych przez NetArt usług hostingowych udostępnia aż 120GB transferu.

Podwojony transfer oznacza dwa razy większą ilość danych możliwą do przesłania z i do sieci internet. Na zmianie w ofercie skorzystają zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci nazwa.pl. Zwiększony transfer ucieszy szczególnie właścicieli dużych serwisów internetowych – komentuje rozszerzenie parametrów serwerów hostingowych dyr. ds. Zarządzania NetArt Tomasz Żyła. Oferta hostingowa NetArt jest na polskim rynku zdecydowanie najlepiej dopasowana do potrzeb i wymogów użytkowników – dodaje.

Usługi hostingowe oferowane w serwisie nazwa.pl wykorzystywane są przez firmy, instytucje i osoby prywatne do utrzymywania kont pocztowych oraz stron WWW.

Z usług NetArt korzysta aktualnie ponad 30 000 klientów.

http://nazwa.pl

http://serwery.pl

Sylwester KozakWiększy transfer w nazwa.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.