Wielka aukcja charytatywna na www.swiatebiego.pl

Samsung zaprasza wszystkich fanów futbolu do odwiedzenia serwisu www.swiatebiego.pl. W związku z rozpoczęciem Euro, czekają tam na nich nowe atrakcje oraz wielka aukcja charytatywna, na której zostaną wystawione piłkarskie gadżety opatrzone autografem Ebiego Smolarka.
W serwisie www.swiatebiego.pl można śledzić tabele z wynikami Euro 2008 i wziąć udział w konkursie wyników meczy. Dla najgorętszych fanów Smolarka przygotowano sklep kibica, w którym warto stworzyć własny, niepowtarzalny gadżet z podobizną lub autografem Ebiego. Dodatkowo, na stronie pojawiły się futbolowe dzwonki, tapety i animacje, które można pobrać do swojego telefonu.

Wielka aukcja charytatywna na www.swiatebiego.pl 1

Ruszyła także wielka aukcja, z której dochód będzie przeznaczony na zakup sprzętu niezbędnego do ratowania zdrowia i życia pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka. Do 23 czerwca w serwisie będzie można licytować wyjątkowe przedmioty, w tym również produkty marki Samsung reklamowane przez Ebiego. Wiele z nich opatrzono autografem piłkarza.

Wielka aukcja charytatywna na www.swiatebiego.pl 2

Ostatniego dnia licytacji na aukcję zostanie wystawiona cenna pamiątka z dzieciństwa czołowego strzelca reprezentacji – but, w którym Ebi rozpoczynał swoją piłkarską karierę.

Wielka aukcja charytatywna na www.swiatebiego.pl 3

Osoba, która go wylicytuje otrzyma od Ebiego list z podziękowaniem za udział w aukcji. Do każdego wylicytowanego przedmiotu organizatorzy aukcji dodają zdjęcie piłkarza z autografem.

www.swiatebiego.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry