Wielkie Flirtowanie w SuperSMS.pl

Ktoś wpadł Ci w oko i czujesz, że Twoje zainteresowanie może być odwzajemnione” Zdajesz sobie sprawę, że to może być Twoja wymarzona “druga połowa”, ale nie wiesz jak wyrazić swoje uczucie – te słowa jako jedne z pierwszych znaleźć można na stronie nowego serwisu SMSowego uruchomionego przez SuperSMS.pl .

Jest to już kolejna usługa oferowana przez ten wortal, a pierwsza na taką skalę zabawa SMSowa organizowana przez SuperSMS.pl i kilkanaście regionalnych rozgłośni radiowych z całej Polski.

Biorąc udział we FLIRT SMS możliwe staje się przełamanie przysłowiowych “pierwszych lodów” w kontaktach z osobami, które znamy na tyle, że posiadamy ich numery telefonów komórkowych, ale nie mamy odwagi, zapytać ich wprost o dręczące nas pytania. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy przesłać SMSa na numer 7303 podając numer telefonu wybranej przez nas osoby, poprzedzając go słowem FLIRT. Do osoby tej, anonimowo zostaną przesłane dwa SMSy wyjaśniające zasady zabawy. Jeżeli odpowie ona przesyłając także SMSem numer telefonu osoby, która jej zdaniem była inicjatorem flirtu, oboje członkowie zabawy otrzymają informacje o tym, że się odnaleźli. Ponadto, wszystkim osobom, które odnajdą swe “drugie połowy” na dobry początek wspólnej znajomości przyznanych zostanie 6 punktów do wykorzystania na stronach SuperSMS.pl .

Dla wszystkich tych osób, przewidziana jest także dodatkowa atrakcja, którą stanowić będzie finał Wielkiego Flirtowania w dniu 14 lutego na antenach wybranych rozgłośni radiowych. Osoby, które się odnalazły będą miały szansę wygrać między innymi dwuosobową wycieczkę zagraniczną.

“Pragniemy wzbogacać zawartość SuperSMS.pl nie tylko oferując przydatne w życiu zawodowym oraz prywatnym usługi informacyjne, ale także udostępniając zabawy i gry, dzięki którym mamy szanse dostarczyć wszystkim użytkownikom telefonów komórkowych w Polsce ciekawej rozrywki opartej o nieszablonowe rozwiązania i pomysły powstające w One-2-One” – powiedział Jarosław Przybyła, Kierownik Rozwoju Produktu w One-2-One Sp. z o.o., będącej operatorem SuperSMS.pl .

http://www.supersms.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry