Windows 8 już u piratów

Firma Microsoft wczoraj poinformowała o ukończeniu prac na systemem Windows 8, a już dzisiaj wersję końcową można pobrać ze stron służących do wymiany plików.

Windows 8 już u piratów 1Nie dalej niż wczoraj informowaliśmy, że firma Microsoft ogłosiła, że zakończono fazę rozwoju i testowania systemu operacyjnego Windows 8 i wkrótce będzie on dostępny dla producentów i deweloperów, a już dzisiaj do internetu wyciekła wersja produkcyjna tego systemu.

W witrynach służących do współdzielenia plików pojawił się obraz ISO systemu Windows 8 Enterprise N. Litera „N” w nazwie oznacza, że jest to wersja przeznaczona na rynek europejski, pozbawiona programu Windows Media Player, zgodnie z wymogami Komisji Europejskiej.

Piraci wyprzedzili subskrybentów usług MSDN i TechNet, którzy uzyskają dostęp do wersji RTM Windows 8 dopiero 15 sierpnia.

Microsoft nie chce komentować tego wycieku.

Za: The Verge

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry