Windows XP najpierw w APN Promise

Klienci APN Promise jako pierwsi będą mogli zapoznać się z najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu.

Po oficjalnej premierze Windows XP w Polsce, która miała miejsce 27.11.2001, 3 grudnia 2001 rozpocznie się sprzedaż tego systemu. Microsoft Windows XP Home Edition Upgrade po polsku będzie można kupić w sieci sprzedaży firmy APN Promise Sp. z o.o. na terenie całego kraju. Sugerowana cena detaliczna Microsoft Windows XP Home Edition Upgrade po polsku wynosi 449,00 zł brutto.

Windows XP powstał w wyniku połączenia dwóch systemów operacyjnych – Microsoft Millenium Edition (system operacyjny dla użytkowników domowych) oraz Microsoft Windows 2000 (przeznaczony dla użytkowników biznesowych). System łączy w sobie łatwość obsługi, niezawodność i bezpieczeństwo. W chwili obecnej wprowadzana jest na rynek polski wersja Windows XP Home Edition Upgrade, przeznaczona dla użytkowników indywidualnych oraz do użytku domowego dla całych rodzin.

Zastosowane tu rozwiązania pozwalają na modyfikowanie własnych kont w ustawieniach oraz zabezpieczanie kont hasłami. Dzięki funkcji szybkiego przełączania pomiędzy użytkownikami nie ma potrzeby zamykania poszczególnych aplikacji przez współużytkowników jednego komputera. Proces odnajdowania potrzebnych rzeczy uproszczono poprzez grupowanie plików i folderów oraz zastosowanie widoków miniatur i odpowiednią organizację plików.

W stosunku do poprzedniej wersji, Windows XP ma zupełnie nowy interfejs graficzny użytkownika – prosty, kolorowy i przejrzysty. Dzięki temu obsługa komputera staje się intuicyjna. System pozwala także na zastosowanie urządzeń cyfrowych i usług WWW. Posiadacze kamer cyfrowych i skanerów będą mogli kopiować obrazy do komputera, a także przeglądać je, drukować i udostępniać innym. Łatwiej będzie szybko znajdować i przeglądać filmy dostępne w Internecie. Ponadto, możliwe będzie szybkie tworzenie kolekcji muzycznych i przenoszenie ich do przenośnych odtwarzaczy.

Nowo wprowadzaną w Windows XP technologią jest aktywacja produktu, stanowiąca zabezpieczenie eliminujące przypadkowe i nieświadome naruszanie własności intelektualnej Microsoft. Aktywacja „przypisuje” system operacyjny do konkretnego komputera, uniemożliwiając zainstalowanie go na innym urządzeniu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top