Wiosenna burza nagród w 2BE.PL

2BE.PL startuje z konkursem „Wiosenna burza nagród”, w którym można wygrać cenne gadżety marki Apple. Każda osoba, która zarejestruje domenę w 2BE.PL w okresie od 10 marca do 10 kwietnia 2008 r. ma szansę stać się dumnym posiadaczem m.in. iPoda Classic.
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować domenę w 2BE.PL (.pl, .com.pl, .eu, regionalną lub inną) i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, poprzez zakup większej ilości domen. Oprócz głównej nagrody, jaką jest wspomniany iPod Classic o pojemności 80GB i z możliwością odtwarzania wideo, organizatorzy przewidzieli również  nagrody pocieszenia, takie jak iPod Nano, iPod Shuffle oraz darmowe serwery wirtualne Premium na cały rok.

– Nasz konkurs jest pierwszą tego typu inicjatywą na polskim rynku domenowym – mówi Katarzyna Gruszecka, specjalista ds. rozwoju produktu 2BE.PL – Oprócz dostarczenia Internautom szczypty dobrej zabawy, chcemy również przy okazji promować czystość zasad i przejrzystość regulaminów rejestracji domen, na co zawsze staramy się uczulać klientów.

Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie powinni zarejestrować przynajmniej jedną domenę do 10 kwietnia i opłacić ją najpóźniej 14 kwietnia br. Następnego dnia odbędzie się losowanie i zostanie ogłoszona lista zwycięzców. Aby poznać dokładną listę nagród oraz szczegółowe zasady zabawy należy odwiedzić stronę 2be.pl/promocja.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top