Wirtualne biuro Awangardy

Opublikowano: 14 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Awangarda, z branży usług tłumaczeniowych, przy wsparciu agencji interaktywnej Pro-Creation uruchomiła w Internecie wirtualne biuro.

Pod adresem awangarda.pl powstała strona internetowa funkcjonująca jako internetowa siedziba Awangardy. 24 godziny na dobę pracują w niej wirtualne postacie będące komputerowymi odpowiednikami rzeczywistych pracowników Awangardy zatrudnionych w biurach w Warszawie i Krakowie.

Forma strony internetowej została podporządkowana założeniom strategii firmy Awangarda zakładającej bardzo szerokie wykorzystanie nowych kanałów komunikacji do pozyskiwania i obsługi klientów. Wysokie zinformatyzowanie procesów w firmie, w połączeniu z nowoczesnym systemem wspomagającym zarządzanie zleceniami i pracą oraz ściśle zintegrowana z nim nowa strona internetowa budują unikalne środowisko pracy tłumaczy i specjalistów ds. obsługi klientów.

Internet zaczął pełnić kluczową rolę w działalności Awangardy, w naturalny sposób prowadząc do „wirtualizacji” kontaktów pracowników firmy z klientami. Dlatego też, by wzmocnić tzw. czynnik ludzki w relacjach z klientami, strona internetowa przygotowana przez Pro-Creation daje możliwość złożenia wizyty w biurze Awangardy i poznania jej kluczowych pracowników. Serwis internetowy nie zastępuje wszystkich form kontaktu z pracownikami Awangardy – dla każdego alternatywą pozostaje rozmowa telefoniczna bądź sesja na czacie z konsultantem firmy.

http://www.awangarda.pl

Sylwester KozakWirtualne biuro Awangardy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.