Właściciel Demotywatorów, Pewexu i JoeMonster otwiera własne biuro sprzedaży

Opublikowano: 15 kwietnia 2015. Kategoria: Rynek.

Monster Media Group, właściciel między innymi Demotywatorów, Pewexu, Stylowych i JoeMonster, rezygnuje z usług sieci Evolution Media Net i buduje własne biuro sprzedaży reklam. 

Monster Media Group to jeden z największych, niezależnych polskich wydawców treści internetowych, który w swoim portfolio posiada kilkanaście serwisów, takich jak Demotywatory, Stylowi czy JoeMonster. W roku 2013 spółka dokonała spektakularnej reaktywacji marki Pewex oraz udanego wejścia w sektor e-commerce.

MMG logoZmiana ma charakter wręcz rewolucyjny. Kłopoty Evolution Media Net i jej gigantyczne w stosunku do nas zaległości finansowe tylko przyspieszyły dojrzewającą w nas od dłuższego czasu niechęć do modelu wydawca-sieć. Otwarcie biura sprzedaży ma oznaczać przede wszystkim zmianę jakościową. Kompetencje podmiotu pośredniczącego w sprzedaży powierzchni sprowadzające się do bezrefleksyjnego oferowania klientom tak zwanych zasięgów, to żadne kompetencje! – powiedział Mariusz Składanowski, prezes Monster Media Group.

Za sprzedaż agencyjną oraz bezpośrednią odpowiadają Katarzyna Kowalska i Joanna Jankowska, które wcześniej pracowały w sieci Evolution Media Net.

Sylwester KozakWłaściciel Demotywatorów, Pewexu i JoeMonster otwiera własne biuro sprzedaży

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.