Wola NET dla PTC ERA

Opublikowano: 11 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Wola NET SA podpisała z Polską Telefonią Cyfrową Era GSM umowę na upgrade, rozwój oraz świadczenie usług wsparcia technicznego systemu zarządzania usługami informatycznymi. W ramach umowy Wola Net uaktualni do nowych wersji oprogramowania istniejący już system stworzony na bazie HP OpenView.

Nasi konsultanci rozszerzą również funkcjonalność systemu o elementy związane z podniesieniem jego bezpieczeństwa. Następnie spółka będzie świadczyła usługi wsparcia technicznego oprogramowania HP OpenView oraz usługi asysty technicznej dotyczącej całości funkcjonalności systemu zarządzania, w tym odtworzenia systemu w przypadku awarii” wyjaśnia Paweł Kolon, Wiceprezes Zarządu Wola Net SA

http://www.wolainfo.com.pl

Sylwester KozakWola NET dla PTC ERA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.