WordPress 3.5 już jest: nowy szablon i lepsze zarządzanie mediami

Po kilku miesiącach testów pojawiła się kolejna wersja bardzo popularnego CMS-a. WordPress 3.5 „Elvin” to przede wszystkim nowy system zarządzania mediami oraz responsywny szablon domyślny.

Nazwany na cześć perkusisty Elvina Jonesa, kolejny WordPress to przede wszystkim nowy sposób zarządzania mediami. Twórcy systemu przekonują, że dodawanie zdjęć to „pięknie proste doświadczenie” i że nie jest to już słabszy element ich rozwiązania. Poprawiona została przede wszystkim funkcja dodawania i zarządzania galeriami zdjęć.

Pojawił się także nowy domyślny szablon – Twenty Twelve, stworzony w filozofii „mobile first”, który dostosowuje się do rozmiaru ekranu urządzenia użytkownika.

Nowości zaszły też m.in w panelu administratora. Został on dostosowany do rozdzielczości ekranów Retina, ma nowy ekran powitalny i ma być łatwiejszy w użyciu dla użytkowników ekranów dotykowych.

Poniżej krótki film wprowadzający w najważniejsze nowości „Elvina”.

Nowego WordPressa pobrać można za darmo z tego adresu.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry