World Usability Day Tour 2009 live

Ruszyła oficjalna strona tegorocznego World Usability Day Tour 2009, za którego organizację odpowiada Janmedia Interactive. Na stronie można poznać wszystkie szczegóły związane z ogólnopolskim rajdem użyteczności.

WUD Tour 2009 jest cyklem czterech spotkań, które będą miały miejsce kolejno w Szczecinie (9.11), Warszawie (10.11), Wrocławiu (12.11) i Krakowie (13.11). Każde z nich odbędzie się na uczelniach wyższych. Obecność w ośrodkach dydaktycznych pozwala na dotarcie do szerokiego grona studentów, którzy są głównymi adresatami tegorocznych spotkań.

Celem rajdu użyteczności jest popularyzacja tematyki usability oraz projektowania zorientowanego na użytkownika nie tylko w odniesieniu do serwisów internetowych, ale również w kontekście aplikacji desktopowych i mobilnych oraz szeroko pojętych produktów przemysłowych.

http://www.worldusabilitydaytour.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry