WP również powiększa pocztę

Opublikowano: 29 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Ostatnie zmiany w pakietach pocztowych dostosowały je precyzyjniej do potrzeb odbiorców indywidualnych (PocztaPRO) i klientów biznesowych (PocztaBIZ). W łatwy sposób można też łączyć szereg rozwiązań dostępnych w portalu (domeny, aliasy, strony domowe: MojaStrona, FirmaWWW…).

Od lipca natomiast zmieniają się znacznie parametry płatnych skrzynek pocztowych. PocztaPRO zwiększa objętość z 50 do 150 MB, zaś PocztaBIZ z 75 do 250 MB. Wraz ze zmiana parametrów modyfikacji ulega też layout Poczty WP.

W znacznie prostszy sposób zarządzać można też będzie spamem. Portal rozwija mechanizmy filtrujące: automatyczny i indywidualny tak, by użytkownicy niemal całkowicie zostali uwolnieni od niechcianej korespondencji. Bezpieczeństwo poczty zapewniają poza tym: SSL (Secure Sockets Layer) – protokół szyfrujący, służący maksymalizacji poufności danych przesyłanych za pośrednictwem Internetu, skaner antywirusowy WPAnty-Wirus, możliwość wykorzystania podpisu cyfrowego oraz bezpieczne płatności.

Dodatkowe usprawnienia to także: witryna za pośrednictwem której zwiększyć można pojemność konta oraz liczbę aliasów, skórki dla pakietów pocztowych oraz zintegrowana z Pocztą bramka SMS. Użytkownicy poczty komercyjnej darmowo korzystać mogą ponadto z kursów językowych w ramach portalu (http://kursyjezykowe.wp.pl/). Z Poczty Wirtualnej Polski korzystać można także przez telefon komórkowy (midlet Java w mPoczcie) – http://profil.wp.pl/mpoczta.html

http://poczta.wp.pl

Sylwester KozakWP również powiększa pocztę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.