Wprost SMSuje z SuperSMS

AWR Wprost, wydawca tygodnika WPROST oraz One-2-One, integrator usług dodanych w telefonii komórkowej i operator wortalu SuperSMS.pl zawarły umowę ramową o współpracy. Jej celem jest otwarcie nowych kanałów komunikacji z czytelnikami oraz wspólne wdrożenie nowych usług mobilnych.

Począwszy od bieżącego wydania tygodnika WPROST, czytelnicy za pomocą telefonów komórkowych i SMSów mogą wziąć udział w sondzie redakcyjnej publikowanej na łamach tego pisma. Po witrynie internetowej „WPROST Online” jest to kolejny sposób natychmiastowej i bezpośredniej komunikacji z czytelnikami, będący jednocześnie nowoczesnym rozszerzeniem tradycyjnej formuły tygodnika.

Dostawcą rozwiązania jest integrator rozwiązań i usług mobilnych, firma One-2-One, która dla potrzeb prasowych rozwinęła mediową część platformy komunikacyjnej SuperSMS.pl, dotychczas stosowaną przez ponad 30 stacji radiowych w całej Polsce. Umowa zawarta pomiędzy AWR Wprost oraz One-2-One przewiduje również wspólne prace nad nowymi usługami w różnych technologiach mobilnych, które rozszerzą ofertę obu marek i ich partnerów. Pierwsze efekty tych działań spodziewane są już we wrześniu 2002.

„Bardzo się cieszę z pozyskania przez SuperSMS partnera, który od lat wyznacza standardy w swoim segmencie na rynku prasowym w Polsce. Nasza współpraca odzwierciedla ogólnoeuropejskie trendy, objawiające się wzajemnym wsparciem i synergią mediów drukowanych i technologii mobilnych.” – stwierdził Tomasz Długiewicz, prezes firmy One-2-One, operatora serwisu SuperSMS.pl.

http://www.wprost.pl
http://www.supersms.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry