WPROST SuperSMSem na Twoją komórkę

Wprost Online wraz z firmą One-2-One udostępnili usługę – SMS Wprost na Twoją komórkę. Czytelnicy mają możliwość zamawiania i otrzymywania SMSem wyselekcjonowanych wiadomości z kraju i ze świata w wybranym przez siebie terminie. Informacje przesyłane są w dni powszednie i święta. Dla zainteresowanych dostępny jest również serwis ALARM na bieżąco powiadamiający o wyjątkowych wydarzeniach.

“SMS to telekomunikacyjny hit ostatnich lat.” – mówi Bartłomiej Leśniewski, sekretarz redakcji Wprost Online. – “We Wprost od dawna chcieliśmy wykorzystać tę technologię do lepszego podtrzymywania kontaktu ze stałymi czytelnikami i do pozyskiwania nowych klientów. Od strony technicznej serwisem zajmuje się One-2-One, nasz sprawdzony partner w dziedzinie technologii SMS.”

“Cieszymy się, że współpraca z tak renomowanym tygodnikiem jakim jest Wprost, cały czas się zacieśnia” – komentuje Tomasz Długiewicz, prezes zarządu One-2-One. “Nie jest to jednak jeszcze koniec pomysłów, gdyż trwają wspólne prace nad uruchomieniem kolejnych serwisów informacyjnych”.

Czytelnicy mają możliwość zamawiania i otrzymywania SMSem serwisów informacyjnych “na żądanie” lub jako stałą usługę abonamentową. Aby zamówić serwis tygodniowy, wystarczy przesłać na numer 7303 (3 zł + VAT) SMSa o treści WPROST TYDZIEN . W odpowiedzi, przez pięć kolejnych dni roboczych wysłany zostanie codziennie jeden SMS o godz. 18.15, z najważniejszą wiadomością dnia.

Każdy z posiadaczy telefonu komórkowego ma także możliwość sprawdzenia co aktualnie istotnego dzieje się w kraju bądź na świecie. Wystarczy przesłać pod numer 7101 (1 zł + VAT) SMSa o treści WPROST INFO. W ciągu kilku sekund dostaniemy SMS zwrotny zawierający najświeższą informację przygotowaną przez zespół Wprost Online. Usługa ta dostępna jest we wszystkie dni robocze, weekendy oraz święta.

Dla wszystkich osób, które chcą być informowane o zdarzeniach najbardziej istotnych, dotyczących sytuacji kryzysowych i spektakularnych, uruchomiony został serwis ALARM. Wysłanie SMSa o treści WPROST ALARM na numer 7303 (koszt 3 zł + VAT) pozwoli na otrzymanie 4 wiadomości o wydarzeniach przykuwających uwagę całej Polski lub świata.

Wiadomości aktualizowane są od godz. 8.00 do 22.00. Natomiast w przypadku wydarzeń szczególnej wagi, informacje dostępne będą bez względu na porę dnia i nocy.

http://www.wprost.pl/sms

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry