Wrocław kocha technologię! Zapraszamy na TechCamp #9

Technologia nie zna granic, dlatego już 23 maja przekroczymy kolejną z nich. Wierzymy, że na Dolnym Śląsku nie brakuje pasjonatów technologicznych zagadnień, stąd kolejny odcinek TechCampu znanego już dobrze pod Wawelem, odbędzie się we Wrocławiu (klub Włodkowica 21), informują organizatorzy imprezy.

TechCampWraz ze zmianą lokalizacji, nie zmieniają się podstawowe reguły. TechCamp to szansa na otwartą dyskusję, wymianę pomysłów i doświadczeń w gronie ludzi zajmujących się bardziej lub mniej zawodowo technologiami internetowymi.

Najgorętsze tematy IT rozpracowujemy z praktykami branży w luźnej, barowej atmosferze i przy pysznej pizzy. Networking i integracja to przy tej okazji słowa kluczowe. Debiut zobowiązuje, dlatego wrocławska odsłona bezpłatnych spotkań technologicznych TechCamp zapowiada się wyśmienicie – zachęcają organizatorzy.

Tego wieczoru na scenie będzie można usłyszeć Jakuba Piwko z Microsoft, który weźmie pod lupę Windows Phone. W duchu mobilności pozostanie także Paweł Walczewski z Grupy Unity. Frontendowy master przyjrzy się wadom i zaletom PhoneGap – dla niewtajemniczonych, platformy pozwalającej osadzić aplikacje sieciowe napisane za pomocą języka HTML5 i JavaScript wewnątrz platformy mobilnej. Technologia musi na siebie zarabiać, dlatego o tym, jak tworzyć SMS-y, które sprzedają, jak robić, żeby sprzedały jeszcze więcej i w końcu jak to robią najlepsi opowie Piotr Sysak z SMSAPI.pl. Zwieńczeniem imprezy będzie wystąpienie człowieka, który w praktyce wie jak robić „internety”, a dokładniej mówiąc startupy – Michała Sadowskiego z Brand24.

Wiedzą IT, kontaktami biznesowymi i pizzą będziemy hojnie dzielić się w klubie Włodkowica 21. Start godz.19. Spotkanie jest bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja przez formularz na stronie http://www.techcamp9.evenea.pl/. Wszyscy, którzy się zarejestrują mają szansę na wygranie Kindle. Szczegóły podamy na evencie, a bieżących informacji o wydarzeniu szukajcie na www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl – informują organizatorzy.

Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z Partnerami – Microsoft BizSpark, Województwem Małopolskim, Krakowskim Parkiem Technologicznym oraz serwisem Workee. Nasza Redakcja jest patronem medialnym TechCampów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry