„wSieci” dostępny na tabletach i e-czytnikach

Opublikowano: 6 listopada 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Tygodnik „wSieci” oraz miesięczniki „wSieci Historii” i „Gazeta Bankowa”, dostępne są teraz w formatach EPUB, MOBI i PDF.

wSieciDzięki współpracy wydawcy tygodnika „wSieci” z internetową księgarnią Nexto.pl, wydania gazet Fratrii dostępne są w formie e-wydań nie tylko na komputery, ale także na smartfony, tablety i e-czytniki.

Każdy użytkownik telefonu lub tabletu z systemem Android, może skorzystać z odczytu poprzez aplikację Nexto Reader, którą można pobrać bezpłatnie z Google Play. Użytkownicy urządzeń z systemem iOS (iPhone, iPad) mogą teraz czytać „wSieci” instalując wcześniej aplikację pobraną bezpłatnie z iTunes. Wystarczy zalogować się do konta Nexto i pobrać wydanie na urządzenia.

Dawid Zaraziński„wSieci” dostępny na tabletach i e-czytnikach

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.