Wspólna zabawa Expekt.com Ltd. i bundesliga.pl

Międzynarodowa Grupa Bukmacherska Expekt.com Ltd www.expekt.com, zajmująca się sportowymi zakładami w sieci Internet, została sponsorem Ligi Typerów w serwisie www.bundesliga.pl .

Expekt.com ufundował następujące nagrody: za pierwsze miejsce 100 PLN, drugie miejsce 75 PLN, trzecie miejsce 25 PLN. Pierwsza trójka laureatów w Lidze Typerów, musi przynajmniej raz obrócić wygrana kwotę na koncie gracza w expekt.com, wtedy dopiero może być wypłacona nagroda na życzenie laureata, do jego własnego konta bankowego.

„Wydaje nam się, ze takie zabawy jak Liga Typerów są warte popierania i na pewno są super zabawą (a z uwagi na nagrody już nie tylko sama zabawa) dla internautów. Dzięki temu, że pojawiły się nagrody to cala „gra” nabrała pewnego prestiżu.” – powiedział nam Bogdan Stanczak– Marketing Manager Poland, Expekt.com Ltd.

Expekt.com już wcześniej razem z portalem interia.pl uruchomił konkurs, polegający na typowaniu zawodów sportowych. Każdy może spróbować zagrać w Expekt.com dla zabawy, mając możliwość jednak wygrania prawdziwych nagród, omówionych na stronie konkursowej.

„Dzięki nawiązaniu współpracy z Expekt.com Ltd. nasza Liga Typerów będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla wszystkich uczestników. Możemy także oficjalnie korzystać z listy kursowej expekt.com, dzięki czemu kursy typowanych spotkań, będą na pewno obiektywne i nikt nam nie zarzuci ich naciągania czy tez dowolnego ustalania” – stwierdził Dawid Grant właściciel serwisu www.bundesliga.pl.

http://www.bundesliga.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top