Współpraca Kapsch TeleCom i Tyco Electronics

Firmy Kapsch TeleCom Sp. z o.o. i Tyco Electronics poinformowały o podpisaniu listu intencyjnego, którego celem jest inauguracja współpracy obu firm. Na mocy podpisanego porozumienia Kapsch TeleCom będzie promował i oferował okablowanie strukturalne AMP NETCONNECT, a także będzie realizował wdrożenia tych produktów. Tyco Electronics zapewni firmie Kapsch TeleCom wsparcie handlowe i techniczne.

„Kapsch TeleCom realizując dotychczasowe projekty oferował i wdrażał rozwiązania w zakresie okablowania strukturalnego. Teraz, dzięki podpisanemu porozumieniu możemy rozbudować nasze portfolio produktowe o renomowane rozwiązania AMP NETCONNECT firmy Tyco Electronics. Partnerstwo z Tyco Electronics, wiodącym na rynku producentem uznanej jakości rozwiązań, potwierdza nasze kompetencje w zakresie okablowania strukturalnego” powiedział Jarosław Wijatkowski, dyrektor zarządzający Kapsch TeleCom.

„Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z firmą Kapsch TeleCom, której doświadczenie i znajomość rynku pozwalają nam wierzyć w korzystny dla obu firm efekt synergii działań. Jestem przekonany, że dzięki doskonałym kompetencjom i skuteczności zespołu Kapsch TeleCom i produktom AMP NETCONNECT już wkrótce będziemy wspólnie realizować nowe projekty” powiedział Arkadiusz Klimczak, Country Manager AMP NETCONNECT w Tyco Electronics.

http://www.kapsch.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top