Współpraca Kapsch TeleCom i Tyco Electronics

Opublikowano: 12 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firmy Kapsch TeleCom Sp. z o.o. i Tyco Electronics poinformowały o podpisaniu listu intencyjnego, którego celem jest inauguracja współpracy obu firm. Na mocy podpisanego porozumienia Kapsch TeleCom będzie promował i oferował okablowanie strukturalne AMP NETCONNECT, a także będzie realizował wdrożenia tych produktów. Tyco Electronics zapewni firmie Kapsch TeleCom wsparcie handlowe i techniczne.

„Kapsch TeleCom realizując dotychczasowe projekty oferował i wdrażał rozwiązania w zakresie okablowania strukturalnego. Teraz, dzięki podpisanemu porozumieniu możemy rozbudować nasze portfolio produktowe o renomowane rozwiązania AMP NETCONNECT firmy Tyco Electronics. Partnerstwo z Tyco Electronics, wiodącym na rynku producentem uznanej jakości rozwiązań, potwierdza nasze kompetencje w zakresie okablowania strukturalnego” powiedział Jarosław Wijatkowski, dyrektor zarządzający Kapsch TeleCom.

„Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z firmą Kapsch TeleCom, której doświadczenie i znajomość rynku pozwalają nam wierzyć w korzystny dla obu firm efekt synergii działań. Jestem przekonany, że dzięki doskonałym kompetencjom i skuteczności zespołu Kapsch TeleCom i produktom AMP NETCONNECT już wkrótce będziemy wspólnie realizować nowe projekty” powiedział Arkadiusz Klimczak, Country Manager AMP NETCONNECT w Tyco Electronics.

http://www.kapsch.com.pl

Sylwester KozakWspółpraca Kapsch TeleCom i Tyco Electronics

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.