Współpraca NetSprint i stat.pl

Opublikowano: 17 lutego 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firmy NetSprint.pl i stat.pl zawarły porozumienie na mocy, którego wszystkie z ponad 120 partnerskich witryn NetSprint.pl mogą skorzystać z oferty stat.pl na preferencyjnych warunkach.

Oferta dotyczy najbogatszej wersji statystyk stat.pl – statBiznes – a każdy Partner NetSprint.pl może po zarejestrowaniu swojej witryny korzystać bezpłatnie ze statystyk przez okres pierwszego miesiąca, po czym w przypadku wyrażenia zainteresowania dalszym użytkowaniem systemu otrzymuje 25% rabat od abonamentu.

'Bardzo ważne jest dla nas, aby dzięki współpracy z NetSprintem, nasi Partnerzy zyskiwali istotne i mierzalne korzyści wykraczające poza możliwość prezentacji wyników wyszukiwania na swoich stronach. Dużą wartością jest dla nas wzrost popularności i funkcjonalności serwisów korzystających z naszej wyszukiwarki. Z całą pewnością, możliwość stałego monitorowania i analizowania zachowania Użytkowników, które umożliwiają statystyki dostarczane przez stat.pl, może w dużym stopniu pomóc nam i naszym Partnerom w realizacji tego celu' – mówi Artur Banach z NetSprint.pl.

Stat.pl oraz NetSprint.pl stworzyły wspólną stronę internetowa http://netsprint.stat.pl, na której każdy Partner NetSprint.pl może zarejestrować swoją witrynę i skorzystać ze specjalnej oferty.

'Ta współpraca, to nie tylko porozumienie firm, ale dowód na to, że wiarygodne statystyki są bardzo istotne w wykorzystaniu wyszukiwarek, jako narzędzia promocji w internecie' – Jarosław Kownacki, stat.pl

http://www.stat.pl

http://www.netsprint.pl

Sylwester KozakWspółpraca NetSprint i stat.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.