Współpraca NetSprint i stat.pl

Firmy NetSprint.pl i stat.pl zawarły porozumienie na mocy, którego wszystkie z ponad 120 partnerskich witryn NetSprint.pl mogą skorzystać z oferty stat.pl na preferencyjnych warunkach.

Oferta dotyczy najbogatszej wersji statystyk stat.pl – statBiznes – a każdy Partner NetSprint.pl może po zarejestrowaniu swojej witryny korzystać bezpłatnie ze statystyk przez okres pierwszego miesiąca, po czym w przypadku wyrażenia zainteresowania dalszym użytkowaniem systemu otrzymuje 25% rabat od abonamentu.

'Bardzo ważne jest dla nas, aby dzięki współpracy z NetSprintem, nasi Partnerzy zyskiwali istotne i mierzalne korzyści wykraczające poza możliwość prezentacji wyników wyszukiwania na swoich stronach. Dużą wartością jest dla nas wzrost popularności i funkcjonalności serwisów korzystających z naszej wyszukiwarki. Z całą pewnością, możliwość stałego monitorowania i analizowania zachowania Użytkowników, które umożliwiają statystyki dostarczane przez stat.pl, może w dużym stopniu pomóc nam i naszym Partnerom w realizacji tego celu’ – mówi Artur Banach z NetSprint.pl.

Stat.pl oraz NetSprint.pl stworzyły wspólną stronę internetowa http://netsprint.stat.pl, na której każdy Partner NetSprint.pl może zarejestrować swoją witrynę i skorzystać ze specjalnej oferty.

'Ta współpraca, to nie tylko porozumienie firm, ale dowód na to, że wiarygodne statystyki są bardzo istotne w wykorzystaniu wyszukiwarek, jako narzędzia promocji w internecie’ – Jarosław Kownacki, stat.pl

http://www.stat.pl

http://www.netsprint.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top