Współpraca Optimus i Internet Group

Spółka Optimus i Internet Group S.A. podpisały umowę handlową zapewniającą posiadaczom Internetu nowy styl komunikowania. Przedmiotem podpisanej umowy jest świadczenie wzajemnych usług handlowych dotyczących usługi pod nazwą HaloNet.
Telefonia internetowa HaloNet to funkcjonalne, proste, wygodne i oszczędne rozmowy telefoniczne z Polską i ze Światem, dzięki wykorzystaniu  technologii telefonii internetowej – VoIP. Optimus S.A. będzie standartowo wyposażać swoje komputery w systemy telekomunikacyjne haloNet, które umożliwią użytkownikowi dzwonienie poprzez Internet.

Połączenia między użytkownikami tak skonfigurowanych komputerów Optimusa lub telefonów VoIP są bezpłatne. Klienci płacą tylko za połączenia z tradycyjnym telefonami lub telefonami komórkowymi. Połączenia te są jednak zdecydowanie tańsze niż gdyby korzystali z tradycyjnej telefonii (np. od 0,07 zł/minutę połączenia w rozmowach na telefony stacjonarne, i od 0,65 złotych /minutę połączenia w rozmowach na telefony komórkowe ).

„Komputery marki Optimus wraz z usługą HaloNet będą wybawieniem dla osób często podróżujących lub stale przebywających za granicą.  Pozwoli im na częstszy i łatwiejszy kontakt z bliskimi i co z pewnością najważniejsze,  pozwoli zaoszczędzić znaczne kwoty” powiedział po podpisaniu umowy Piotr Lewandowski Dyrektor Pionu Strategii i Rozwoju spółki Optimus.

Komputery marki Optimus wraz z usługą HaloNet będą  sprzedawane w ramach sieci handlowej Optimus S.A. Umowa pomiędzy Spółkami została zawarta na czas nieokreślony.

www.optimus.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry