Wszystkie domeny po 90 groszy

Od 12 listopada 2007 nazwa.pl wprowadza nowe ceny domen internetowych. W promocyjnej ofercie wszystkie ceny zostały zrównane i obniżone do 90 groszy.

Obecna redukcja cen domen to już kolejna obniżka wprowadzona w tym roku przez serwis nazwa.pl. W nowej ofercie każda firma może zarejestrować trzy różnego typu domeny po preferencyjnej cenie. Oznacza to, że każdy przedsiębiorca może zarejestrować komplet najważniejszych domen dla swojej firmy za 2 zł 70 g.

„Posiadanie wielu różnych domen lub nazwy z wieloma rozszerzeniami jest w Polsce jeszcze zjawiskiem dość rzadko spotykanym. Bacznie obserwując rynek amerykański i zachodnioeuropejski, zauważyliśmy, że większość firm działających na rozwiniętych rynkach posiada wiele domen – średnio kilka lub kilkanaście. Wynika to z chęci ochrony marki firm i ich produktów – firmy rejestrują swoje nazwy w wielu rozszerzeniach, podobnie postępują z nazwą produktów. Dlatego też chcąc zachęcić polskich przedsiębiorców do podobnych działań postanowiliśmy po raz kolejny obniżyć ceny. Mamy nadzieję, że działanie takie spowoduje, iż firmy zaczną bardziej świadomie chronić swoją markę w Internecie, poprzez rejestrację własnych nazw we wszystkich najważniejszych domenach: polskich, globalnych i europejskich” – komentuje Tomasz Żyła, Dyrektor ds. Zarządzania w firmie NetArt.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top