www.heureka.pl na światowym poziomie

Nowa strona internetowa Agencji Reklamowej Heureka zdobywa prestiżowe nagrody i wyróżnienia najlepszych międzynarodowych serwisów poświęconych webdesignowi takich jak FWA, Web Design Awards, res72.com, styleawards.com.br czy Fcukstar.com.

Ostatnio serwis Heureki wyróżniła witryna Favourite Webdesign Awards, istniejący od 2000 roku jeden z najważniejszych programów oceny i promocji witryn internetowych z całego świata. Do zestawienia przygotowanego przez ekspertów FWA wybierane są tylko te serwisy, w których oryginalna idea prezentacji łączy się z wartościową treścią oraz profesjonalnym wykonaniem. Jakość prezentowanych na stronach FWA witryn doceniają tacy giganci Internetu jak Macromedia czy Yahoo.

Obok nagrody FWA witryna Heureki zdobyła uznanie na Website Design Awards, gdzie została wybrana do grona laureatów 9, marcowej edycji tego popularnego konkursu.

Serwis internetowy Agencji wyróżnia większość znaczących portali poświęconych webdesignowi. Są to między innymi australijski res72.com, holenderski linkage.nl i strangefruits.nl, rosyjski innubis.ru, brazylisjki styleawards.com.br, francuski frenchnfresh.com czy grecki zeroin.gr. Styczniowa nagroda Fcukstar.com, nagroda Designfirms.org (przyznanych 89 na 99 punktów)

oraz prawie 11.5 tysiąca wejść ze strony Bestflashanimationsite.com to kolejne wyrazy uznania

dla oryginalnej koncepcji serwisu www.heureka.pl.

Nie milkną również dyskusje nad technicznymi aspektami kreacji internetowej Heureki. Na włoskich, francuskich, amerykańskich a nawet japońskich forach dyskusyjnych poświęconych programowaniu analizuje się mechanizmy, które wykorzystano w jej skonstruowaniu.

Serwis www.heureka.pl nie jest wyłącznie efektowną prezentacją informacji na temat firmy. Jego konstrukcja to symboliczne nawiązanie do idei, które charakteryzują podejście Heureki do przekazu reklamowego. W realnym świecie granica pomiędzy reklamą i informacją zaciera się, formy reklamowe przenikają się z przekazem informacyjnym i szybko ewoluują. Strona Heureki poprzez dynamiczną i interaktywną zawartość oddaje charakter innowacyjnych działań podejmowanych przez specjalistów Agencji.

http://www.heureka.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top