Wyczaj.to co tydzień wypłaca nagrody

Przy wsparciu Neuroadventures – działającemu w ramach Onetu inkubatorowi nowych przedsięwzięć – trójka młodych ludzi uruchomiła serwis Wyczaj.to, w którym co tydzień wypłacane są nagrody pieniężne za ciekawe internetowe znaleziska.

Wyczaj.to co tydzień wypłaca użytkownikom nagrody pieniężne za najgorętsze wyczajenia. – Kiedy zaczynaliśmy pracę nad nowym serwisem, funkcjonującym w oparciu o ciekawe sieciowe znaleziska zastanawialiśmy się nad tym, jako możemy się odróżnić od innych tego typu stron. Wpadliśmy na pomysł, że będziemy nagradzać użytkowników finansowo za najciekawsze propozycje – mówi Janek, 21 letni student architektury z Warszawy, jeden z twórców serwisu. Wyczajenia to nic innego jak znalezione w sieci ciekawe materiały w formie linków do artykułów, filmów, zdjęć itp.

– Projekt trafił do realizacji w Neuroadventures, który działa jak inkubator nowych przedsięwzięć internetowych. Wspólnie wymyśliliśmy nazwę serwisu i całą terminologię opartą o słowo „wyczaj” no i po kilku miesiącach pracy, serwis znalazł się w sieci. Adresujemy go przede wszystkim do młodych, najbardziej aktywnych internautów, którzy najczęściej szukają okazji do zdobycia dodatkowych pieniędzy. Okazało się, że ten pomysł działa – dodaje Ewa studiująca w Krakowie stosunki międzynarodowe.

Cały serwis opiera się wokół temperatury, która definiuje „popularność” materiału wśród użytkowników. Temperaturę podgrzewają głosy użytkowników i ich odsłony. – Wyczaj.to to doskonały serwis dla wszystkich, którzy sami nie mają czasu na bardzo wnikliwe przeglądanie Internetu. U nas zawsze znajdą linki do tego co aktualnie najpopularniejsze w sieci. Z drugiej strony unikalne jest to, że zachęcamy do aktywności w serwisie, wypłacając kilkuset złotowe nagrody – kwota nie do pogardzenia ludzi w naszym wieku :-) – podsumowuje najmłodsza z całej trójki Magda, licealistka z Warszawy.

Wyczaj.to uruchomiono testowo pod koniec stycznia br. Już w fazie testów zarejestrowało się kilka tysięcy użytkowników.

Wyczaj.to

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry