Wydajność i bezpieczeństwo korporacyjnych sieci transmisji danych

Opublikowano: 20 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Avaya organizuje seminaria, które mają na celu propagowanie nowych rozwiązań sieciowych, pozwalających firmom na lepsze konkurowanie w warunkach nowej ekonomii. Efektywne przesyłanie głosu, danych i obrazu to kluczowe zagadnienia spotkań. Polski oddział Avaya przeprowadzi dla firm bezpłatne seminarium z tego cyklu w Warszawie już w lutym br.

AVAYA – światowy lider rozwiązań i usług komunikacyjnych, rozpoczyna cykl bezpłatnych seminariów. Spotkania mają pomóc przedsiębiorstwom przygotować sieci cyfrowe do zmian, jakie zachodzą obecnie na rynku w bardzo szybkim tempie. Dotyczy to przede wszystkim przyspieszonej integracji transmisji danych, głosu i obrazu w obrębie jednej sieci. Kilkugodzinne seminaria będą miały miejsce w wielu miastach w Europie i na Bliskim Wschodzie – m.in. we Francji, Niemczech, Grecji, Izraelu, Włoszech, Hiszpanii, Rosji, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Seminaria są elementem ogólnoświatowej inicjatywy firmy Avaya, mającej na celu uświadomienie przedsiębiorstwom, jak duże znaczenie ma budowanie przyszłościowych, bezpiecznych i niezawodnych sieci. Taka infrastruktura stwarza możliwości skutecznego konkurowania na dzisiejszym trudnym rynku. Prócz seminariów, Avaya uruchamia również akcję mailingu bezpośredniego, promocję produktów i reklamę. Jednocześnie, planowane jest przeprowadzenie specjalnych sesji dla Business Partnerów, którzy tworzą kanał dystrybucji firmy Avaya.

Celem przedsięwzięcia jest zapoznanie dystrybutorów z rozwiązaniami Avaya oraz pozyskanie przez firmę nowych partnerów.
Sesje kierowane są także do specjalistów odpowiedzialnych za infrastrukturę sieciową w przedsiębiorstwach. Jednym z tematów seminarium jest bowiem przystosowanie sieci do zintegrowanej transmisji danych, głosu i obrazu. Uczestnicy spotkań będą mogli poznać sposoby zwiększenia zwrotu z inwestycji dzięki użytkowaniu sieci budowanych z myślą o priorytetach biznesowych.

„W dzisiejszych organizacjach, zadaniem dyrektorów ds. sieci i IT jest zapewnienie szybkiej, niezawodnej i wydajnej zintegrowanej sieci. Komunikacja ma kluczowe znaczenie dla usprawnienia procesów biznesowych, dlatego budowa i utrzymanie wysokiej jakości infrastruktury sieciowej to jedno z priorytetowych zadań każdej firmy,” – twierdzi Ernest Perez-Mas, dyrektor zarządzający Grupy ds. Wielozadaniowej Infrastruktury Sieciowej firmy Avaya na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. „Przedsiębiorstwa potrzebują rozwiązań, które będą wspomagały ich dotychczasowe pierwszoplanowe procesy biznesowe, a ponadto będą sprostają wymaganiom aplikacji używanych zarówno dziś, jak i w przyszłości.”

W trakcie sesji Avaya przybliży uczestnikom przykłady klientów, którzy już korzystają z jej rozwiązań wraz ze szczegółową analizą wdrożeń i przedstawieniem korzyści płynących z ich zastosowania:
Systemy wirtualnych sieci prywatnych VPNet, zwiększające bezpieczeństwo i przynoszące oszczędności przy łączeniu odległych pracowników
Przełączniki sieci Cajun, (będące odpowiedzią na gwałtownie rosnące zapotrzebowanie w zakresie szerokości pasma oraz wyzwania związane z integracją transmisji danych, głosu, obrazu z aplikacjami e-biznesowymi w całej sieci przedsiębiorstwa
Systemy okablowania strukturalnego SYSTIMAX)
Systemy sieci bezprzewodowych LAN Avaya Wireless, zwiększające mobilność w bezpiecznym środowisku

Seminarium odbędzie się w Warszawie w Hotelu Marriott 20 lutego br.

http://www.avaya.pl/msni

Sylwester KozakWydajność i bezpieczeństwo korporacyjnych sieci transmisji danych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.