Wydawnictwo Springer wchodzi do Centralnej Europy

Opublikowano: 12 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Polskie wydawnictwo Central European Science Journals zawarło umowę partnerską z międzynarodowym wydawnictwem Springer. CESJ publikuje elektroniczne czasopisma naukowe, w języku angielskim, adresowane do światowej społeczności naukowej, głównie w USA i zachodniej Europie. Ich celem jest publikacja i popularyzacja wartościowych wyników badań prowadzonych w naszym regionie.

Współpraca z wydawnictwami Springer i CESJ zapewni im dostęp do nowoczesnej technologii publikacji elektronicznej, a także do licznych bibliotek i naukowców na całym świecie.

Założycielem i szefem wydawnictwa CESJ jest Jacek Ciesielski, absolwent London School of Economics i studiów MBA w Szkole Głównej Handlowej, były prezes polskich oddziałów międzynarodowych koncernów Hasbro i Fujifilm, a obecnie Associate Partner funduszu venture capital MCI Management.

http://www.cesj.com

Sylwester KozakWydawnictwo Springer wchodzi do Centralnej Europy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.