Wydawnictwo Springer wchodzi do Centralnej Europy

Polskie wydawnictwo Central European Science Journals zawarło umowę partnerską z międzynarodowym wydawnictwem Springer. CESJ publikuje elektroniczne czasopisma naukowe, w języku angielskim, adresowane do światowej społeczności naukowej, głównie w USA i zachodniej Europie. Ich celem jest publikacja i popularyzacja wartościowych wyników badań prowadzonych w naszym regionie.

Współpraca z wydawnictwami Springer i CESJ zapewni im dostęp do nowoczesnej technologii publikacji elektronicznej, a także do licznych bibliotek i naukowców na całym świecie.

Założycielem i szefem wydawnictwa CESJ jest Jacek Ciesielski, absolwent London School of Economics i studiów MBA w Szkole Głównej Handlowej, były prezes polskich oddziałów międzynarodowych koncernów Hasbro i Fujifilm, a obecnie Associate Partner funduszu venture capital MCI Management.

http://www.cesj.com

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry