Wygaszacze- Alcatel i doładowanie kart pre-paid na WapSter.pl

Portal WapSter pierwszy w Polsce uruchomił nową usługę dla użytkowników telefonów komórkowych marki Alcatel – wielkie wygaszacze ekranu (101×46) .

Jest to nowa i absolutnie unikatowa dla tych marek telefonów usługa dostępna tylko na Wapster.pl. Wygaszacze można wysyłać na telefony Alcatel serii One Touch 511, 512, 715. Usługa dostępna jest zarówno dla zarejestrowanych użytkowników serwisu jak i dla osób, które nie zapisały się do serwisu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wygodzie użytkowników Wapster dodał nową usługę – Telekarta. Wszyscy użytkownicy WapSter.pl posiadający telefony Pre-Paid bez wychodzenia z domu będą mogli uzupełnić stan swojej karty.

Wystarczy wybrać rodzaj karty, jej wartość i dokonać zapłaty kartą kredytową. Użytkownicy WapSter.pl korzystający z pre-paid za każde doładowanie konta otrzymają dodatkowo od serwisu darmowe “wapstery”.

Wapster.pl jest największym polskim serwisem dla posiadaczy telefonów komórkowych, liczba zarejestrowanych użytkowników portalu WapSter to ponad 850 000 osób.

http://www.wapster.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry