Wylicytuj unikatowy nr GG 16

Specjalny, dwucyfrowy numer GG 16 będzie można wylicytować na aukcjach „Gadu-Gadu dla WOŚP” – Gadu-Gadu przeznacza kolejny numer GG na pomoc dla dzieciaków.
XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2008 roku pod hasłem „Gramy z głową”. Celem XVI Finału jest pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. W jego efekcie Fundacja chce wesprzeć dziecięce oddziały laryngologiczne i otolaryngologiczne.

Gadu-Gadu gra dla dzieciaków już po raz trzeci, tradycyjnie już przeznaczając na licytację niskie numery GG nawiązujące do kolejnych Finałów: GG 14, GG 15 i teraz GG 16.

W trakcie XIV Finału numer GG:14 wylicytowano na kwotę 2 025 zł.
W trakcie XV Finału numer GG:15 wylicytowano na kwotę 5 799 zł.

Aukcję numeru GG:15 odwiedziło aż 386 tysięcy internautów – była to najpopularniejsza aukcja internetowa podczas XV Finału. W trakcie ubiegłorocznego, XV Finału zebrano łącznie sumę 9 349 814,65 USD!

– Już przygotowaliśmy kolejny specjalny numer GG, tym razem 17 – mówi Jarosław Rybus z Gadu-Gadu S.A. – Po zakończeniu XVI Finału i wylicytowaniu nr 16, numer 17 trafi do WOŚP. Fundacja będzie poprzez niego kontaktować się z internautami przez następny rok, aż i on trafi za rok na aukcję. Teraz jednak można nadal kontaktować się z WOŚP pod numerem GG:16, a 13 stycznia 2008 trafi on do osoby, która zaproponuje największą kwotę.

– Do tego, że z Orkiestrą można kontaktować się poprzez komunikator Gadu-Gadu, mnóstwo Internautów już się przyzwyczaiło. W ciągu roku otrzymujemy tysiące najróżniejszych wiadomości. Tak samo w dniu Finału, przez cały dzień odbierać będziemy komunikaty przesyłane na numer GG:16, czekając na wszelkie reakcje dotyczące prowadzonej zbiórki. Być może część z nich przeczytamy na antenie w czasie finałowej transmisji – zapowiada Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP. – A po Finale, przesiadamy się na 17-tkę! Tak więc przez cały czas, piszcie do nas na GG!

W tym roku Gadu-Gadu, poza numerem specjalnym, przeznaczy na aukcje również autograf Prezydenta Lecha Wałęsy, płyty gwiazd muzycznych z autografami i wiele innych. Do aukcji zaprosi również użytkowników Gadu-Gadu.

Już niedługo będzie można rozpocząć licytowanie numeru 16!

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top