Wyróżnienie dla Blue Media za Platformę Top-up

Opublikowano: 6 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Blue Media otrzymała wyróżnienie w konkursie – Złote Anteny Świata Telekomunikacji 2005, w kategorii – USŁUGA ROKU – za autorskie rozwiązanie Platforma Top-up.

Uroczystość rozdania nagród i wyróżnień siódmej edycji konkursu odbyła się 31 marca 2005 roku, podczas wielkiej gali w hotelu Victoria. Wieczorne spotkanie zgromadziło wielu uczestników, wśród nich osoby reprezentujące nagrodzone firmy, dziennikarzy i zaproszonych gości. Nagrody i wyróżnienia rozdawane były w kilku kategoriach w podziale na rozwiązania dla biznesu i dla operatorów.

Wyróżniona Platforma Top-up jest rozwiązaniem umożliwiającym dokonywanie doładowania dowolnej karty GSM typu pre-paid przez Internet. Jest to zaawansowana alternatywa dla funkcjonujących tzw. 'zdrapek'. Przeprowadzenie transakcji jest proste i bezpieczne, dostępne bez ograniczeń czasowych. Do tej pory z usługi skorzystało już kilkaset tysięcy klientów i z każdym dniem jej popularność rośnie. Jest to efekt zarówno ogromnej ilości przedpłaconych telefonów komórkowych na polskim runku (około 14 milionów sztuk) jak i rosnącej roli Internetu w naszym codziennym życiu. Dotychczas Platforma Top-up została wdrożona u wszystkich operatorów GSM i w kilku większych bankach. Kolejne banki będą udostępnią usługę w najbliższym czasie.

http://www.bluemedia.pl

Sylwester KozakWyróżnienie dla Blue Media za Platformę Top-up

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.