Wyróżnienie dla easygo.pl

Portal turystyczny easygo.pl został wyróżniony w III edycji Konkursu „Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości”. Gdański gracz turystki online zyskał uznanie Kapituły Konkursu w kategorii Małych Firm za – jak czytamy w uzasadnieniu – wyjątkowo dynamiczny rozwój.
Organizatorem konkursu był Prezydent Miasta Gdańska i Gmina Gdańsk. Partnerami merytorycznymi Konkursu Pomorski Fundusz Poręczeń Kredytowych oraz Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Pracownicy easygo.pl zajmują się doradztwem, konsultacją i pośrednictwem w sprzedaży zintegrowanych pakietów turystycznych. Firma współpracuje z ponad 60 największymi touroperatorami działającymi na terenie Polski, tworząc bazę ponad 500 000 ofert wyjazdowych dostępnych każdego dnia. easygo.pl. to także w pełni onlinowy serwis, który  pozwala na tańszą do 55% rezerwację noclegu w ponad 500 hotelach zlokalizowanych w 140 miejscowościach Polski.

Już po pięciu miesiącach działalności spółka zajęła 3. pozycję na rynku polskiej turystyki online. Od początku swojego istnienia związana jest z Gdańskiem. W chwili obecnej zatrudnia 30 osób i jest w procesie dynamicznej rekrutacji kolejnych 20 pracowników. Na początku nowego roku wprowadza się do swojej nowej, własnej siedziby.

Kilkanaście dni temu, 26 października 2006 roku, strony internetowe easygo.pl zostały wybrane najlepszymi polskimi stronami www w kategorii turystyka w ogólnopolskim konkursie „Teraz Internet”.

www.easygo.pl

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry