Wyróżniona Jurajska.pl

Strona www.jurajska.pl otrzymała nagrodę oraz tytuł Site Of The Day (SOTD) przyznany przez brytyjski Favourite Website Award (FWA), organizację która od 2000 roku wyróżnia najnowocześniejsze i najlepiej zaprojektowane serwisy na świecie.
Nagrodzona strona jest nowym projektem w Jurajskiej Spółdzielni Pracy. Powstała we wrześniu br w ramach realizowanej strategii zmian wizerunkowych. Jest to kontynuacja działań promocyjnych firmy a najnowszy serwis poszerzył rodzinę stron Jurajskiej (www. jurajska.com.pl, www.hurtownia.jurajska.com.pl, www.jura-zdrowie.pl), będącą źródłem wiedzy o firmie, jej produktach i środowisku naturalnym Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

To kolejny krok w długofalowej strategii komunikacji marki z odbiorcą w Internecie. Opracowaniem koncepcji i realizacją tego projektu zajęła się agencja interaktywna Click5.

www.jurajska.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry