Wysoka sprzedaż obligacji w Inteligo

Opublikowano: 23 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Posiadacze kont Inteligo w ciągu pierwszych trzech tygodni kupili Obligacje Skarbu Państwa za ponad 5 milionów złotych.

Wierzyliśmy, że zaoferowany przez nas sposób inwestowania będzie atrakcyjną propozycją dla naszych klientów. I tak się stało – cieszę się, że wyniki przerosły nasze oczekiwania i zakup obligacji przez Internet cieszy się tak dużym powodzeniem. Mam nadzieję, że ta usługa oferowana przez wirtualny bank, przyciągnie do bankowości elektronicznej nowych użytkowników – mówi Prezes Zarządu Inteligo Financial Services S.A. Konrad Korobowicz.

Inwestowanie w obligacje jest dla klientów Inteligo wygodne i łatwe w obsłudze. Posiadacz konta nie musi przesyłać do Inteligo żadnych dokumentów. Dodatkowo może dokonywać zakupu obligacji bez limitów, a rozliczenie zlecenia zakupu jest dokonywane na dzień złożenia zakupu. Przelew na zakup obligacji jest bezpłatny. Usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, z dowolnego rachunku prywatnego Inteligo.

http://www.inteligo.pl

Sylwester KozakWysoka sprzedaż obligacji w Inteligo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.