Wystartował blog biznesowy

Opublikowano: 7 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Znani ekonomiści i politycy blogują. Pod adresem bblog.pl wystartował serwis z blogami biznesowymi – nowy projekt portalu finansowego Money.pl.
Eksperci komentują tutaj to, co dzieje się na pograniczu polityki i gospodarki. I nie tylko oni. W serwisie bblog.pl swój dziennik może prowadzić każdy, kto ma coś do powiedzenia o gospodarce lub biznesie.

„Gilowska była jastrzębiem, który mnie krytykował” – pisze Jerzy Hausner, „W Polsce problemem nie jest wysokie bezrobocie, lecz niskie zatrudnienie” – to natomiast refleksja Henryki Bochniarz. Obok nich przeczytać można wpisy prof. Orłowskiego, Marka Zubera, Ryszarda Petru, Józefa Piniora, Pawła Poncyliusza.

Serwisów społecznościowych jest już w sieci dużo i ciągle powstają nowe. – Money.pl chce stworzyć coś więcej – mówi Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl. – W serwisie bblog.pl powstaje przestrzeń do prowadzenia dyskusji publicznej o tym, co dzieje się w naszym życiu gospodarczym i politycznym.

Bblog.pl jest otwarty dla wszystkich internautów. Money.pl ma ponad 1,4 mln użytkowników, z których większość zawodowo lub hobbystycznie interesuje się ekonomią i biznesem. Do tej pory mieli możliwość komentowania wydarzeń na forum, teraz mogą nawiązać dialog z politykami i ekspertami, którzy te wydarzenia kreują.

www.bblog.pl

Hanna LaskowskaWystartował blog biznesowy

Podziel się!

O autorze

hania