Wystartował dial up Interii

Opublikowano: 26 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Jest już dostępna usługa dostępowa InteriaNet oferowana przez Interię wspólnie z Energisem. Obecnie jest możliwy dostęp wdzwawaniany do sieci za pomocą ogólnopolskiego numeru 020 9555 taryfikowanego zgodnie z cennikiem operatora.

Podobnie jak w OnetKonekt, Interia oferuje użytkownikom spory pakiet usług dodatkowych: dostęp do serwisu randkowego, większą pocztę, dostęp do serwisów Bar i Idol. Niebawem będzie dostępna również aplikacja dostępowa NetStarter.

Interia w krótkim okresie czasu zamierza z usługi dostępowej pozyskać około 20% wszystkich przychodów gotówkowych. Konkurencyjna usługa OnetKonekt skupia około 250.000 użytkowników w skali miesiąca. Onet niedawno również przedstawił usługę szerokopasmowego dostępu do internetu przez satelitę.

http://www.interianet.pl

Sylwester KozakWystartował dial up Interii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.