Wystartował portal finansowy Inwestycje.pl

Inwestycje.pl to najnowszy portal finansowy firmy E-financial. Jego misją jest dostarczanie wyselekcjonowanych, aktualnych informacji na potrzeby zarówno biznesmenów, managerów, inwestorów indywidualnych, a także wszystkich szukających pełnej i profesjonalnej wiedzy z dziedziny szeroko pojętych finansów i możliwości inwestycyjnych.

Inwestycje.pl dokonał podziału rynku finansowego na Inwestycje Tradycyjne i Inwestycje Alternatywne, usystematyzował tym samym informacje na temat możliwości lokowania kapitału według podziału powszechnie obowiązującego na rzeczywistym rynku. Inwestycje tradycyjne to przede wszystkim kompleksowe informacje z Giełdy Papierów Wartościowych, instrumenty dłużne, informacje ze spółek (IPO, rynek niepubliczny) czy też informacje na temat Nowego Rynku. Równolegle, dział  Inwestycje Alternatywne oferuje pełen zakres informacji z rynku Forex, funduszy hedgingowych, bazę nieruchomości komercyjnych, private equity, produkty strukturyzowane, aktualności z rynku surowców oraz sztuki. Pozostałe informacje pogrupowane zostały w działach: Biznes, Finanse Osobiste oraz Styl.

Inwestycje.pl to także codzienna porcja informacji z dziedziny nowoczesnych technologii, świata sztuki i motoryzacji. W drodze rozwoju portal będzie stanowił także profesjonalne narzędzie prezentacji i kupna dostępnych na rynku produktów i usług finansowych w ramach Pasażu Finansowego. Zarówno inwestor indywidualny, jak i firmy, znajdą w portalu pełną informację na temat możliwości lokowania kapitału, wraz z kompleksową wiedzą na temat nieznanych dotąd  form i możliwości inwestowania.

Dzięki bieżącym komentarzom analityków finansowych, portal staje się narzędziem eksperckim, świadczącym źródło informacji – jak, gdzie, w co najlepiej zainwestować posiadany kapitał, zarówno indywidualny, jak i korporacyjny.

www.inwestycje.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry