Wystartowała platforma brutto.pl

Opublikowano: 13 grudnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wystartował profesjonalny pasaż handlowy skupiający w jednym miejscu towary polskich firm. Jest on skierowany głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Internauci dzięki Brutto.pl zyskają dostęp do atrakcyjnych cenowo ofert. Wiele z nich próżno szukać w innych miejscach w Internecie.

Brutto.pl zapewnia kompleksową obsługę każdej firmy chcącej zaistnieć w sieci obejmując je bezpłatnym programem ’Pierwsze kroki w Internecie'. Przedsiębiorcy nie muszą się martwić o infrastrukturę informatyczną, czy oprogramowanie. Otrzymują gotowy interfejs umożliwiający prowadzenie sklepu w pasażu. Wyróżnia się on bardzo prostą obsługą. Każdy przedsiębiorca może także korzystać ze wsparcia Działu Obsługi Klienta.

Warto podkreślić, że opłaty za prowadzenie sklepu w pasażu Brutto.pl są najniższe na rynku – już od 26 zł za miesiąc bez limitów w ilości sprzedawanych towarów. W ramach promocji każda firma może za darmo przez 30 dni testować platformę. Dodatkowo z okazji startu platformy przygotowana została specjalna oferta – każda firma, która otworzy sklep jako pierwsza w danej kategorii będzie go mogła prowadzić przez rok za 1 zł! Firmy, które podpiszą umowę z Brutto.pl otrzymają także za darmo pakiet oprogramowania finansowo-księgowego Sprzedaż 2005. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań tego typu na rynku.

'Do tej pory wiele małych i średnich firm nie było stać na obecność handlową w Internecie lub nie były do niej przekonane. Wiązało się to ze skomplikowanymi czynnościami. Począwszy od rejestracji domeny, a skończywszy na zamówieniu oprogramowania i hostingu. Brutto.pl wyznacza nowe standardy – zarówno pod względem bezkonkurencyjnie niskich kosztów jak i niezwykłej prostoty zaistnienia w sieci' – mówi Jerzy Namysło Prezes Zarządu Polskie Firmy Online Sp. z o.o. – właściciela Brutto.pl.

Brutto.pl współpracuje z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, która bizesowo wspiera platformę.

http://brutto.pl/

Sylwester KozakWystartowała platforma brutto.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.